Пошук:

Разработка сайта: chomovva.ru


Засідання №2 оргкомітету районного конкурсу "Обдарована дитина та шкільна бібліотека"

18 лют. 2015
18 лютого 2015 р. було проведено засідання №2 організаційного комітету районного конкурсу "Обдарована дитина та шкільна бібліотека", на якому були визначені переможці другого етапу конкурсу ( номінація "Юний літератор" ).

18 лютого 2015 року на виконання районної Програми «Освіта Володарського району 2012-2016 роки» та районної Програми «Читай. Думай. Твори – Програма з підтримки та розвитку дитячого читання у Володарському районі на 2011-2015 р.р.» було проведено засідання №2 другого етапу районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека».

Другий етап конкурсу  проводився з вересня 2014 р. до 25 січні 2015 р. за номінацією «Юний літератор», з метою виявлення творчо обдарованих дітей та вихованню патріотичної особистості. Конкурсні роботи приймалися на теми: «Книга і бібліотека» та «Діти Донбасу за мир». Активну участь прийняли учні 1-11 класів:  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Зелений Яр, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Зоря, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Новокраснівка, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Тополине, Володарської гімназії «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2.  Учасники конкурсу надали до районного методичного кабінету на розгляд журі 67 творчі роботи у вигляді творів, історії, казок, віршів, частівок.

Протокол

18.02.2015

За підсумками ІІ етапу районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека» в номінації «Юний літератор» було визначено переможців конкурсу: 

«Книга і бібліотека»

місто

Прізвище, ім’я

переможця

клас

школа

1-4 класи

1

Кочубей Кирило

1

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

1

Сидоров Роман

1

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

2

Кемичаджи Кирило

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

2

Хідченко Катерина

4

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

3

Кучер Дмитро

4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

3

Монахова Софія

4

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

5-8- класи

1

Джосан Олексій

5

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

1

Крюкова Олександра

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зелений Яр

2

Шамлі Ольга

7

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

2

Веременко Катерина

6

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

2

Шепелєва Софія

6

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

3

Хаблак Данило

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка

3

Богдан Олександр

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Тополине

 

«Діти Донбасу за мир»

1-4 класи

1

Аксьонова Дар’я

4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

1

Ушмодін Микола

3

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

2

Роза Валерій

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

2

Смирнов Микита

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

3

Мельохіна Таїсія

2

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

3

Хідченко Катерина

4

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

5-8 класи

1

Михайленко Анастасія

6

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка

1

Жорновой Микита

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Альянах Софія

7

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

2

Хаблак Данил

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка

3

Хтомінська Владислава

6

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

3

Кононенко Олександра

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

9-11 класи

1

Кочубей Дар'я

11

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

1

Шителинець Анастасія

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Іваніщева Тетяна

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Кисляк Інна

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

3

Ченгалова Юлія

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

 3

 Кожухова Настя

10 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка