Пошук:

Разработка сайта: chomovva.ru


Засідання №1 оргкомітету районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека»

11 лист. 2014
11 листопада 2014 було проведено засідання №1 організаційного комітету районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека» на якому були визначені переможці першого етапу конкурсу ( номінація «Юний художник» ).

 

11 листопада 2014 було проведено засідання №1 організаційного комітету районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека» на якому були визначені переможці першого етапу  конкурсу  ( номінація «Юний художник» ). Учні 1-11 класів таких загальноосвітніх закладів як: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зелений Яр, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Тополине, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Касянівна, Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 прийняли активну участь та надали до районного методичного кабінету на розгляд журі 91 малюнок за темами «Книга та бібліотека» та «Діти Донбасу за мир». Згідно умови конкурсу роботи учасників першого етапу будуть опубліковані на сайтах: «Відділ освіти Володарської РДА» та «Інформаційно-бібілотечний центр Володарського РМК» у термін до 14.11.2014 року.

 

Протокол

11.11.2014

За підсумками І етапу районного конкурсу «Обдарована дитина та шкільна бібліотека» в номінації «Юний художник» було визначено переможців конкурсу:

 

«Книга і бібліотека»

місто

Прізвище, ім’я

переможця

клас

школа

1-4 класи

1

Целенко Василь

2

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

2

Шамлі Сергій

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

2

Гусакова Маргарита

4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

3

Божко Марія

2

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зелений Яр

3

Черватюк Вікторія

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

5-8- класи

1

Ялі Настя

6

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

2

Горбешко Єлізавета

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Дерксен Іван

6

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка

2

Аблєз Михайло

5

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

3

Гринякіна Еліна

5

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

3

Шкутова Марія

5

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

3

Фісак Юлія

7

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

9-11 класи

1

Іваніщева Тетяна

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Дичко Олександра

11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

3

Джеваго Аліна

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське

 

«Діти Донбасу за мир»

1-4 класи

1

Панфілов Дамир

2

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Македонівка

2

Юрченко Карина

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новокраснівка

3

Міщенко Вікторія

4

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

3

Чанаях Денис

3

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Тополине

3

Щербина Микита

2

Володарська гімназія «Софія» з загальноосвітньою школою І ступеню №2 

5-8 класи

1

Ємельянова Катерина

5

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Бегім Кристина

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

2

Ярошенко Олеся

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зелений Яр

2

Рева Анастасія

8

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

3

Сьомік Карина

6

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Македонівка

3

Алчеєва Ліля

7

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Македонівка

9-11 класи

1

Дробченко Микола

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Зоря

2

Ялі Ольга

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка

2

Кучай Микита

9

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Тополине

3

Джеваго Аліна

10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1імені Героя Радянського Союзу Якименка Антона Дмитровича селища Володарське